RELACJA Z PIKNIKU RODZINNEGO


Dzisiejszy dzień w naszej szkole był wyjątkowy. Celebrowaliśmy Jubileusz 30lecia istnienia naszej Szkoły oraz Wiosenny Piknik. Święto w takim wymiarze odbyło się dzięki Samorządowi Województwa Mazowieckiego, który był partnerem projektu oraz firmie eventowej Crew Events.
Dodatkowo wsparli to wydarzenie przyjaciele SPS nr.24, za co serdecznie dziękujemy, a są to:
Urząd Miasta Płocka, Starostwo Powiatowe w Płocku, Koltrans Orlen, Rada Mieszkańców Wyszogrodzka, Piekarnia Kierzkowscy, Piekarnia Albrechczyńscy, Paweł Mordziński, Firma Kupiec, Klub Rady Rodziców Słonecznik. Bardzo dużo energii i wkładu dali przedstawiciele służb bezpieczeństwa: Policja, Straż Pożarna, Straż Miejska oraz WOPR. Uczestnicy pikniku mogli oglądać zwierzątka z mini zoo oraz podziwiać eksponaty Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku, zajęcia biblioteczne Książnicy Płockiej. Dużo radości sprawiła wizyta klauna, Lwa i Pandy.

Uroczystość rozpoczęła się na sali gimastycznej, na której mogliśmy zobaczyć między innymi występ naszago teatru OdNova, pokaz taneczny i śpiewu naszych młodszych uczniów oraz występ nauczycieli gdzie zaprezentowali piosenkę „W życiu piękne są tylko chwile” językiem migowym.
Następnie odbyły się zabawy i grillowanie.
Po oficjalnej uroczystości można było skosztować grillowane kiełbaski i kaszanki. Zwieńczeniem był pyszny tort.
Było mnóstwo atrakcji:
– kącik beauty (malowanie paznokci, tatuaże, malowanie twarzy, układanie fryzury)
– kącik plastyczny (ceramika, malowanie na folii, kolorowanki, sensoplastyka)
– kącik sportowy (dmuchańce, tor przeszkód, zbijak)
– pogadanki i pokazy profilaktyki (policja, straż pożarna, straż miejska, WOPR)
– edukacyjna ścieżka o Mazowszu
– pokaz motocyklistów.

Dziękujemy za tak liczne przybycie i wspaniałą atmosferę na pikniku. Bardzo się cieszymy, że nie tak licznie przyszli nasi absolwenci. Było miło się znów zobaczyć.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.


Skip to content