AKTUALNOŚCI


 • Rozpoczęcie Roku Szkolnego

  Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego odbędzie się dnia 4.09.2023r. (poniedziałek) klasy 1-3 i klasa 5i/6d na godzinę 9.00, a klasy 4-8 na godzinę 9.30. Jednocześnie informujemy, że ze względu na rozbudowę szkoły do budynku wchodzimy wejściem głównym, a parking od strony boiska jest wyłączony z użytku.


 • UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

  Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników Szkoły Podstawowej nr 24 w Płocku na uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uroczystość odbędzie się na sali gimnastycznej – dla uczniów klas 0-3 o godzinie 9.00, dla uczniów klas 4-8 o godzinie 10.00.


 • Kręgielnia

  W dniu 16 czerwca uczniowie integrowali się po wygranej w zawodach w unihokeja na kręgielni.


 • Zielona Szkoła

  Dziś 20 uczniów z klas młodszych wyruszyło w podróż na Zieloną Szkołę. Pierwszym etapem wycieczki było zwiedzanie Torunia i wizyta w Muzeum Żywego Piernika. Po przyjeździe do miejsca noclegu uczniowie z chęcią skorzystali z placu zabaw.


 • Nagroda

  Miło nam poinformować że uczniowie naszej szkoły wraz z uczestnikami Harcerskiego Zespołu Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka”zdobyli I Nagrodę Specjalną Dyrektora Narodowego Centrum Kultury w konkursie „Piątka z Narodowych”. Serdecznie gratulujemy


 • Dzień Dziecka cz. 2

  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zabawy dziś 7 czerwca z okazji Dnia Dziecka współorganizowanej z Rodzicami z Klubu Słonecznik. Zabawa była wspaniała. Dziękujemy rodzicom i nauczycielom za przygotowane niespodzianki.


 • Dzień Dziecka

  Z okazji Dnia Dziecka odbył sie turniej unihokeja w którym brało udział 6 drużyn. Zwycięska drużyna rozegrała mecz z drużyną Kaczorów. Wszyscy uczestnicy w ramach nagrody pojadą na kręgle. Projekt koszulki zrobiła nasza uczennica


 • Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

  W ramach solidarności z osobami ze spektrum autyzmu społeczność szkolna wzięła udział w biegu wokół szkoły. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.


Skip to content