WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU

DOKUMENTY SZKOLNE

OBIAD

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

25 września grupa uczestników szkolnego treningu umiejętności społecznych wyruszyła na wycieczkę do Warszawy. Wszelkie okoliczności nam sprzyjały: lato przegoniło jesień, korki uliczne dużego miasta zniknęły i tak dotarliśmy bezpiecznie pod wskazany adres.

Podczas zajęć poznaliśmy Króla Stanisława Augusta. Oglądaliśmy królewskie miejsca i przedmioty, zwiedzaliśmy prywatne pokoje monarchy, patrzyliśmy na jego ulubione obrazy i słuchaliśmy historii z nim związanych. Przyjrzeliśmy się też królewskim wizerunkom i rozszyfrowaliśmy takie słowa jak: monogram, herb czy koronacja. Odwołując się do biografii władcy, poznaliśmy królewskie życie XVIII w. Spacerowaliśmy również po pięknym parku oraz zrobiliśmy piknik. Przyroda i budynki pałacu na wodzie zachwyciły nas jak zwykle. Wszyscy zgodnie stwierdzili że "było fajnie"

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Wycieczka do Łazienek Królewskich w Warszawie

27 września 2020