Wszystkim Mikołajom i nie tylko: Dzięki!

Grudzień 09
20:49 2014

Akcja pt. „Wyprawka szkolna” organizowana przez Stowarzyszenie „Między Ludźmi” ponownie okazała się sukcesem. Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Specjalnych Nr 7 otrzymali pokaźne podarunki. Zatem na ten czas dziękujemy:

• Młodej parze, która zbierała artykuły szkolne dla naszych podopiecznych podczas swojego ślubu (zamiast kwiatka),
  • Uczniom Gimnazjum Nr 3 im. K.I. Gałczyńskiego w Koninie, którzy kolejny raz tak po prostu chcieli się podzielić.
  • Przedszkolakom z Przedszkola Nr 108 „Tęczowy promyk” i Przedszkola nr 146. Dzieci przyniosły przybory szkolne dla kolegów z ZSOS Nr 7 w Płocku jako „bilet wstępu” na przedstawienie „Tygrys Pietrek”. Sztukę z kolei przygotowali uczniowie klasy III d Szkoły Podstawowej Nr 85 im. Benito Juareza w Warszawie pod opieką swojego wychowawcy i członków Stowarzyszenia „Między Ludźmi”.

W zawiązku z tak miłymi gestami zapytałam dzieci z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Specjalnych Nr 7 w Płocku „Co myślą o pomaganiu i ludziach, którzy pomagają”.

„Pomagają ci, którzy kochają”.
„Ludzie którzy pomagają mają dobre serca, lubią innych ludzi, mogą i chcą pomagać i im też kiedyś ktoś pomoże” .

Dziękujemy i życzymy wzajemności wszystkim, którzy nam pomagają.