Szkoła Podstawowa Specjalna nr 24 w Płocku

Aktualności

 Kanał nowości
  • Nie znaleźliśmy żadnych nowych postów

Spotkanie z bajką rosyjską.

Spotkanie z bajką rosyjską.
Czerwiec 06
10:57 2019

4 czerwca z okazji Dnia Dziecka na szkolnej scenie Fundusz Rozwoju Edukacji i Kreacji „FREAK” czyli Małgorzata Jędrzejewska  wraz z aktorami – Sylwią Krawiec i Szymonem Cempurą przeczytali rosyjską bajkę.  Okazało się, że nasi uczniowie lubią teatr, dali tego wyraz w brawach i podziękowaniu. Na zakończenie niecodziennego spotkania niemalże wszyscy zrobili sobie zdjęcia pamiątkowe z aktorami. 

Jestem uczniem.

14 października to w kanonie świąt szkolnych bardzo ważna data i nie tylko z powodu święta pracowników oświaty, ale także dla uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole.  W tym roku

Dzień Edukacji Narodowej.

14 października jest dniem wolnym od zajęć edukacyjnych. Zajęcia nie odbywają się również na ZWWR.

Kampinowska lista przebojów.

8 października  i jesienna wycieczka do Puszczy Kampinoskiej zaliczona. Cytując naszą Panią przewodnik (pasjonatkę przyrody) las o tej porze roku jest jak jubiler-pełen złota. Podczas dzisiejszej jesiennej wyprawy spacerowaliśmy po

Jesień objazdowo.

Jesień nie przestaje nas zachwycać. Tropiciele odpadów wybrali się do Nadleśnictwa Łąck, starsi uczniowie podziwiali Toruń.

Kalendarz na rok szkolny 2019/2020

Pół na pół czyli…..

Zielona Szkoła w Krynicy Morskiej na początek roku szkolnego to po części przedłużenie wakacji, ale i nauka w pigułce. To świetna okazja do integracji oraz pogłębiania umiejętności społecznych, komunikacyjnych. 

Na inauguracji roku szkolnego.

Uroczyście rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2019/20. Życzymy powodzenia i samych sukcesów.

Zabezpieczony: Harmonogram zajęć ZWWR [AKTUALIZACJA]

Ta treść jest chroniona hasłem. Aby ją zobaczyć, podaj hasło poniżej: Hasło:

Rok szkolny za nami.

Zakończyliśmy kolejny obfitujący w wydarzenia rok szkolny 2018/2019 Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń.  

Czas na wakacje.

Zakończenie roku szkolnego na Zespołach Wczesnego Wspomagania Rozwoju to czas na zabawę, pożegnanie absolwentów oraz spotkanie po roku indywidualnej pracy z gronem terapeutów.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Podobne artykuły

Znajdź nas na Facebook

Archiwa

Kategorie

Październik 2019
P W Ś C P S N
« Wrz    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031